14 Şubat 2013 Perşembe

Sevgililer Günü Kapanış =)

Bu yıl hayatımda hiç olmadığı kadar çok ilgilendim sevgililer günü ile... Ben ilgilenmemek için çabalasam da etrafımdaki her şey beni bu günle ilgilenmeye itti.Haftalar öncesinden her tarafta kalpler görmeye başladık.


 Henüz yeni üyelerinden olduğum ve sonradan müptelası olduğum AmigurumiTR ailesi sayesinde aşk seline ben de katıldım :) Bu sele ilk katkım Tontiş Kalp ile başladı...Daha sonra bunu yine bir etkinlik ürünü olan keçeden kalp tasarımları izledi...

Sonra aşk ponponu yaptık. Benim ponponumun adı 'Köpük'. Her aşık olduğunda kulaklarından kalpler çıkıyor. Aşkının şiddetine göre bazen ağzından ayaklarından bile çıkabiliyor ya da göz bebekleri kalp şekline dönüşüyor. Köpük yine aşık ama sanırım bu defa gözlerinden çıkacak kadar değil =)

Ve son olarak da tarifini Leyla'nın Kahve Dükkanından aldığım nefis kalpli kurabiyelerden yaptım. Leyla şeker hamuru tarifi de vermiş ama yapmaya cesaret edemedim, hazır aldım. Biraz uğraştırıcı ama çok lezzetli,şeker hamuru olmadan da yapabilirsiniz. Bir kurabiye canavarı olarak favori listeme ekledim.
Önümüzde bir kaç yıl boyunca sevgililer gününe mümkün olduğunca uzak duracağım,artık baktığım her yerde kalp görmeye başladım =) 
Yine de aşkla kalın... :)


2 yorum:

  1. OOOOOooooooo biz gelecek yıl sevgililer günü etkinliklerimizi şimdiden düzenledik bile :))))
    1 Ocakta başlıyor yandınız Pınar hanım bizden söylemesi :)))))

    YanıtlaSil
  2. kararımın değişmesi için önce etkinliği görmem lazım,eğer yine böyle çok tatlı şeyler varsa kendimi tutamayabilirim =))

    YanıtlaSil