21 Ocak 2013 Pazartesi

Büyük Aşk...

 Bayan Salyangozerella ve Bay Saloyongi nin büyük aşkı ... =)


Bu çekici bayanın adı Bayan Salyangozerella, bu asil duruşu kraliyet ailesinden gelmesinden kaynaklanıyor. Salyan krallığının güzel ve şımarık kızı...


Vee Bay Salyongi... Uzak diyarlardan gelip havalı saçları ve şık giyimiyle genç salyangozerellaların kalplerini çalan ve daha sonra onları terk edip çok daha uzak diyarlara giden  çapkın genç.


Bay Salyongi yine uzak diyarlarda macera peşindeyken Salyan sarayına rastlar. Sarayın ihtişamından gözlerini ayırdıktan sonra sağ taraftaki bilboard a gözü takılır. Aaa bir de ne görsün, o akşam sarayda gökkuşağı partisi var.O günkü kıyafetinin konsepte uygun olduğuna şükrederek sarayın etrafında dolaşmaya başlar. Elbette partinin sonunda Bayan Salyangorelella ya aşık olur...Bizim şımarık prenses Bay Salyonginin fıldır fıldır dönen gözlerine ve fırça gibi saçlarına vurulmuş. Tez zamanda babasına haber uçurup yakışıklı yarinin de sarayda yaşaması için izin istemiş. Babası kızının bu şımarıklıkla başına kalacağından korktuğu için hemen onay vermiş. Yakışıklı Salyongi saraya yerleşmiş,artık eskisi gibi alıp başını gitmiyormuş da... Artık o sarayının Salyanı çocuklarının babası olmuş =)  

Mutlu Salyanlar :) 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder